Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Sungatech Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 2023 yılında kurulmuş fotovoltaik enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren üretim ve hizmet firmasıdır.

Mimari proje (Autocad formatında) Elektriksel proje (Autocad formatında) Statik proje (Autocad formatında) Google Earth konumu Elektrik faturanız (son 6 ay-tercihen 12 aylık) Sözleşme gücü ve trafo gücü Bu belgeler ışığında sizlere teklif hazırlanacaktır.

Çatıda gerekli yer varsa, yönetim ve kat maliklerinin noter onaylı muvafakatname vermesi halinde ortak gideri karşılamak veya ev giderini karşılamak adına bu sistem yapılabilir.

Arazi GES kurulumları şu an için sadece işletme çatılarına uygun olmayan ve uygunsuz belgesi alan Çatı GES projeleri için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği’nde yer alan açıklamaya göre 5.1.h. maddesi ile tüketicilerin aynı dağıtım bölgesinde kalmak şartı ile bulunduğu veya farklı yerlerde, sözleşme güçlerini aşmamak kaydı ile arazilere GES kurulumlarının yapılmasına imkan getirilmiştir. Arazi için gerekli belgeler; Plan kote Aplikasyon krokisi 1/5000 1/25000 haritalar Tapu İmar planı onayı Bu belgeler ışığında sizlere teklif hazırlanacaktır.

Mimari proje (Autocad formatında) Elektriksel proje (Autocad formatında) Statik proje (Autocad formatında) Google Earth konumu Elektrik faturanız (son 6 ay-tercihen 12 aylık) Sözleşme gücü ve trafo gücü Bu belgeler ışığında sizlere teklif hazırlanacaktır. Tapu, ruhsat ve diğer resmi evrakların Çatı GES yaptıracak şahsa ait olması gerekmektedir.

Evde kullanılacak malzemelerin listesi, ne kadar süre çalışacağı gece/gündüz, o evde geçirilecek süre gibi detaylar iletildikten sonra teklif bayilerimiz aracılığıyla sizlere iletilecektir.

Sungatech Enerji güneş panellerimizin 12 Yıl Ürün Garantisi ve 30 Yıl Performans Garantisi bulunmaktadır.  

5 Watt ile 675 Watt aralığında üretim yapılmakta olup düzenli olarak yeni Watt aralıkları gelmektedir.  

Belediyeden yapı ruhsatı alınırsa on grid sistem carport için kurulabilir.

Şebeke destekli tarımsal sulamada On-Grid üretilen fazla enerji, şebekeye satılabilir. Şebeke destekli olan zaten bağlantı anlaşması yapılmış çifte sayaç sahibi projelerdir.  

Bireysel/kurumsal müşteriler bölgelerinde bulunan elektrik dağıtım şirketlerine ve ilgili kamu kuruluşlarına başvuru yapmalıdır. Bağlantı anlaşma izinleri dahilinde üretilen elektriğin fazlası şebekeye aktarılarak gelir elde edilebilir.  

Tüm Türkiye'de anahtar teslim projeler yapmaktayız. Projeler sayfamızdan GES Projelerimizi inceleyebilirsiniz.